CENTRALA KATOWICE



Spectrum Consulting Anna Dytko
ul. Wróbli 30a/11
40-535 Katowice
tel. +48 32 733 30 04
Email: biuro@spectrumc.com.pl

NIP 954-263-68-51
REGON 241109240



Adres do korespondencji:
Spectrum Consulting
ul. Kościuszki 182
40-525 Katowice
tel. +48 32 733 30 04
Email: biuro@spectrumc.com.pl

Barbara Dytko

Prezes, Dyrektor generalny

tel: 608 570 806
mail: b.dytko@spectrumc.com.pl

Anna Maria Dytko

Właściciel

tel: 533 250 552
mail: a.dytko@spectrumc.com.pl


SEKRETARIAT


Natalia Marczyk

tel: 533 250 976
mail: n.marczyk@spectrumc.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY


Magdalena Cebulla

Kierownik działu handlowego

tel: 791 541 745
mail: m.cebulla@spectrumc.com.pl

 

 

 


DZIAŁ PROJEKTÓW ROZWOJOWYCH


Gabriela Wójcik

tel: 534 701 099
mail: g.wojcik@spectrumc.com.pl

Ewa Żyła

tel: 533 250 029
mail: e.zyla@spectrumc.com.pl


DZIAŁ ORGANIZACJI SZKOLEŃ


Maciej Bakonyi

Kierownik ds. Szkoleń i Marketingu

tel: 533 752 988
mail: m.bakonyi@spectrumc.com.pl

Agnieszka Miska

Referent ds. organizacji szkoleń

tel: 533 252 119
mail: a.miska@spectrumc.com.pl

Ola Pawłowska

Specjalista ds. organizacji szkoleń

tel: 533 251 158
mail: o.pawlowska@spectrumc.com.pl


DO GÓRY